O nas

Vademecum Biuro Rachunkowe i Usługi BHP w Słupcy posiada uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla biur rachunkowych. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie podatków
i rachunkowości, obsługi płac i rozliczeń z ZUS a także bezpieczeństwa
i higieny pracy.

Proponujemy współpracę przedsiębiorstwom już funkcjonującym w obrocie gospodarczym oraz doradzamy i aktywnie uczestniczymy w procesie tworzenia nowych podmiotów gospodarczych. Ponadto zapewniamy naszym klientom stały dostęp do porad prawnych w zakresie prowadzonej przez nich działalności.

Współpraca z wieloma partnerami biznesowymi przyniosła nam ogromne doświadczenie oraz pozwoliła na rozwój i dalsze ulepszanie wszystkich aspektów naszej działalności.

Efektem tego jest założony przez nas Ośrodek Dokształcania
i Doskonalenia Zawodowego
prowadzący kursy na wózki widłowe wyróżniające się najwyższą jakością oraz sprzedaż odzieży ochronnej również w formie sklepu internetowego.

Zapraszamy do współpracy!

Czym się zajmujemy

Anna Dąbek

właściciel firmy, z wykształcenia magister w zakresie finansów i rachunkowości przedsiębiorstw z długoletnia praktyką. Certyfikat Ministra Finansów 55058/2012.

Marek Wit Dąbek

specjalista ds. BHP i p. Poż. Auditor Wewnętrzny Systemu Zarządzania BHP wg PN-N-18001:2004. Doradca zawodowy i personalny. Wykładowca i instruktor kursów wózków jezdniowych oraz obsługi wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych.